тел.(факс): (044) 502-08-46  mail.gifvinersoft@ukr.net


Франчайзи

 

Сервісне обслуговування

Інформаційно-технологічний супровід системи "BAS" (ІТС)   

Індустрія інформаційного обслуговування - комфорт, зручність і ефективність Вашої роботи!

Програми "BAS" зарекомендували себе як гнучкий і потужний інструмент для ведення обліку. Вони постійно удосконалюються, нарощують функціональні можливості. Розвинені засоби налаштування дозволяють адаптувати програми відповідно до вимог конкретного підприємства.


Щоб задіяти усі можливості програм "
BAS" з максимальною ефективністю і вести облік коректно і якісно, необхідно використати в роботі найбільш сучасні методики ведення обліку, бути в курсі останніх змін в законодавстві, регулярно оновлювати налаштування системи і виконувати технічний супровід. Для цього користувач повинен мати відповідну підготовку або звертатися до кваліфікованих фахівців.

 

Ми поставляємо не тільки програми, але і знання про те, як організувати облік та технології його ведення

Інформаційно-технологічний супровід – це набір сервісів інформаційно-технологічного супроводу, для комплексної підтримки користувачів систем автоматизації. Користувачі систем автоматизації отримують актуальну методичну інформацію, оновлення програмних продуктів, сервіси для здачі регламентованої звітності, обміну податковими та іншими електронними документами та інше. 


Методисти ІТС регулярно готують рекомендації щодо вирішення актуальних облікових задач з використанням програм автоматизації бізнесу. Завдяки цьому користувачі можуть швидше адаптуватися до нових вимог обліку та звітності як з боку законодавства, так й з боку бізнесу
.

11-08-2021
Початок продажів галузевого рішення "BAS Комплексне управління паливним підприємством"
Подробнее...
05-08-2021
Інформаційно-технологічний супровід (серпень 2021 року)
Подробнее...
23-07-2021
Про початок супроводу Спільних рішень "BAS Будівництво" в рамках сервісу "ІТС Галузевий"
Подробнее...

ТОВ "Вінер-Софт"
м. Київ, вул. Світлицького, 35, оф. 320          
Тел./факс: +38(044)502-08-46, 
 e-mail: vinersoft@ukr.net