тел.(факс): (044) 502-08-46  mail.gifvinersoft@ukr.net


Франчайзи

 

Впровадження продуктів "1С:Підприємство"

Наша компанія має усі необхідні знання, навички і компетенції для впровадження продуктів "1С:Підприємство" будь-якої складності.

Існує декілька методик впровадження продуктів "1С:Підприємство", розроблених з використанням досвіду сотень фірм, впроваджувальних продукти "1С:Підприємство" в різних галузях і різного масштабу.

Вибір методики залежить від розміру підприємства, його бізнес-процесів, методології обліку, масштабу і бюджету, виділеного на автоматизацію процесів підприємства.

Пропонуємо вам ознайомитися з описом найбільш поширених способів впровадження продуктів "1С:Підприємство".

1. Експрес-впровадження. Застосовується для невеликих організацій із стандартним веденням обліку. Зазвичай, це невеликі торгові компанії, фірми, що роблять всілякі послуги, бюджетні організації, СПД. В даному випадку відбувається установка типового програмного забезпечення, експрес-навчання користувачів і підключення на сервісне обслуговування.

2. Технологія стандартного впровадження. Використовується для компаній, у яких є властива тільки їм або галузі, в якій вони працюють, специфіка обліку, друкарських форм, вимоги до оформлення документів, розділення прав доступу і тому подібне. Зазвичай, технологія стандартного впровадження не має на увазі великих переробок конфігурації. Зміни не зачіпають архітектуру і основні принципи типових рішень, відсоток доопрацювань не перевищує 15-20% і не вимагає великого бюджету. Для того, щоб переконатися, що впровадження відповідає вимогам технології стандартного впровадження, ми пропонуємо проводити експрес-обстеження.

3. Технологія проектного впровадження. Використовується при впровадженні продуктів "1С:Підприємство" на великих підприємствах, яких типовий функціонал не задовольняє повністю або задовольняє частково. Зазвичай, необхідність проектного впровадження ми визначаємо на етапі експрес-обстеження. Управління проектним впровадженням ми реалізуємо, грунтуючись на методиці PMBok, враховуючи світовий досвід управління проектами взагалі і в ІТ сфері зокрема.

4. Технологія швидких результатів. Це технологія впровадження програмних продуктів на базі рішення "1С:Підприємство", спрямована на отримання швидких, регулярних (щомісячних) результатів. Ця технологія застосовна для компаній, не готових довго "малювати" бізнес-процеси, чекати написання технічних завдань і засідати на нарадах. До уваги беруться реальні "гарячі" проблеми, які вимагають швидкого і професійного рішення.

Створюючи програмний продукт за цією технологією, наші фахівці визначають пріоритетні завдання Замовника і реалізують їх за допомогою типових програмних рішень "1С:Підприємство". У разі неможливості вирішити поставлені питання типовими інструментами, програмний продукт створюється за допомогою модулів, залежно від пріоритетів Замовника, що дозволяє автоматизувати пріоритетні процеси вже через 1 місяць.

Незалежно від вибраної Вами технології впровадження, ми:

·знаходимо компромісне рішення для автоматизації Ваших бізнес-процесів стандартними рішеннями "1С:Підприємство" або розробляємо систему повністю під Вас;

·забезпечуємо можливість зв'язку продуктів "1С:Підприємство" з будь-якою необхідною програмою або базою даних;

·відкриті до діалогу і гарантуємо повну прозорість процесу розробки;

·поважаємо позицію своїх Замовників і цінуємо Ваш час;

·пропонуємо максимально гнучкі умови, терміни і тарифи, пропонуючи максимальну якість;

·робимо усе можливе для ефективної і комфортної роботи наших Замовників.


23-12-2020
Нова версія 1.2.58.1 "Управління торговим підприємством для України"
Подробнее...
22-12-2020
Нова версія 1.3.69.2 "Управління виробничим підприємством для України"
Подробнее...
17-12-2020
Нова версія 2.0.23.1 "Бухгалтерія для України"
Подробнее...
19-11-2020
Нові версії "Технологічних платформ" (нова версія програм): 8.3.16.1814, 8.3.17.1851 та 8.3.18.1208
Подробнее...
09-11-2020
Нова версія 8.3.15.2107 "Технологічна платформа" (нова версія програми)
Подробнее...

ТОВ "Вінер-Софт"
м. Київ, вул. Світлицького, 35, оф. 320          
Тел./факс: +38(044)502-08-46, 
 e-mail: vinersoft@ukr.net