тел.(факс): (044) 502-08-46  mail.gifvinersoft@ukr.net


Франчайзи

 

Впровадження продуктів "BAS"

Наша компанія має усі необхідні знання, навички і компетенції для впровадження продуктів "BAS" будь-якої складності.

Існує декілька методик впровадження продуктів "BAS", розроблених з використанням досвіду сотень фірм, впроваджувальних продукти "BAS" в різних галузях і різного масштабу.

Вибір методики залежить від розміру підприємства, його бізнес-процесів, методології обліку, масштабу і бюджету, виділеного на автоматизацію процесів підприємства.

Пропонуємо вам ознайомитися з описом найбільш поширених способів впровадження продуктів "BAS".

1. Експрес-впровадження. Застосовується для невеликих організацій із стандартним веденням обліку. Зазвичай, це невеликі торгові компанії, фірми, що роблять всілякі послуги, бюджетні організації, СПД. В даному випадку відбувається установка типового програмного забезпечення, експрес-навчання користувачів і підключення на сервісне обслуговування.

2. Технологія стандартного впровадження. Використовується для компаній, у яких є властива тільки їм або галузі, в якій вони працюють, специфіка обліку, друкарських форм, вимоги до оформлення документів, розділення прав доступу і тому подібне. Зазвичай, технологія стандартного впровадження не має на увазі великих переробок конфігурації. Зміни не зачіпають архітектуру і основні принципи типових рішень, відсоток доопрацювань не перевищує 15-20% і не вимагає великого бюджету. Для того, щоб переконатися, що впровадження відповідає вимогам технології стандартного впровадження, ми пропонуємо проводити експрес-обстеження.

3. Технологія проектного впровадження. Використовується при впровадженні продуктів "BAS" на великих підприємствах, яких типовий функціонал не задовольняє повністю або задовольняє частково. Зазвичай, необхідність проектного впровадження ми визначаємо на етапі експрес-обстеження. Управління проектним впровадженням ми реалізуємо, грунтуючись на методиці PMBok, враховуючи світовий досвід управління проектами взагалі і в ІТ сфері зокрема.

4. Технологія швидких результатів. Це технологія впровадження програмних продуктів на базі рішення "BAS", спрямована на отримання швидких, регулярних (щомісячних) результатів. Ця технологія застосовна для компаній, не готових довго "малювати" бізнес-процеси, чекати написання технічних завдань і засідати на нарадах. До уваги беруться реальні "гарячі" проблеми, які вимагають швидкого і професійного рішення.

Створюючи програмний продукт за цією технологією, наші фахівці визначають пріоритетні завдання Замовника і реалізують їх за допомогою типових програмних рішень "BAS". У разі неможливості вирішити поставлені питання типовими інструментами, програмний продукт створюється за допомогою модулів, залежно від пріоритетів Замовника, що дозволяє автоматизувати пріоритетні процеси вже через 1 місяць.

Незалежно від вибраної Вами технології впровадження, ми:

·знаходимо компромісне рішення для автоматизації Ваших бізнес-процесів стандартними рішеннями "BAS" або розробляємо систему повністю під Вас;

·забезпечуємо можливість зв'язку продуктів "BAS" з будь-якою необхідною програмою або базою даних;

·відкриті до діалогу і гарантуємо повну прозорість процесу розробки;

·поважаємо позицію своїх Замовників і цінуємо Ваш час;

·пропонуємо максимально гнучкі умови, терміни і тарифи, пропонуючи максимальну якість;

·робимо усе можливе для ефективної і комфортної роботи наших Замовників.


11-08-2021
Початок продажів галузевого рішення "BAS Комплексне управління паливним підприємством"
Подробнее...
05-08-2021
Інформаційно-технологічний супровід (серпень 2021 року)
Подробнее...
23-07-2021
Про початок супроводу Спільних рішень "BAS Будівництво" в рамках сервісу "ІТС Галузевий"
Подробнее...

ТОВ "Вінер-Софт"
м. Київ, вул. Світлицького, 35, оф. 320          
Тел./факс: +38(044)502-08-46, 
 e-mail: vinersoft@ukr.net