тел:    044-502-08-46
факс: 044-502-08-46  mail.gifvinersoft@ukr.net
Франчайзи

 

Новини компанії

08.07.2019

Інформаційно-технологічний супровід (липень 2019 року)

Інформаційно-технологічний супровід (липень 2019 року)


У цьому інформаційному листі:

1. Важлива інформація

2. Дайджест нових матеріалів, опублікованих з моменту попереднього огляду

3. Ціни1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

"Літо з ІТС" – акція для користувачів ІТС ПРОФ!

Продовжується акція "Літо з ІТС". Акція проводиться в період з травня по серпень 2019 року (включно). В акції можуть взяти участь користувачі, які уклали платний договір ІТС рівня ПРОФ на 12 місяців або пільговий договір ІТС рівня ПРОФ за схемою 8+4 з травня, червня, липня або серпня 2019 року.

Усі зареєстровані учасники акції отримають у подарунок стильний рюкзак з логотипом "ІТС".

Ознайомитися з правилами проведення та зареєструватися в акції можна на сторінці http://its.1c.ua/leto.


Доступу до сервісу ІС ІТС

Усі користувачі, які мають діючий договір ІТС ПРОФ, ІТС для віддаленого офісу, а також договір ІТС для Партнерів, отримують повний доступ до сервісу інформаційної системи ІТС на сайті http://its.1c.ua. Користувачі ІТС ТЕХНО отримують доступ до сервісу інформаційної системи ІТС в обмеженому обсязі (тільки до технічної документації).

Доступ на сайт its.1c.ua відкривається на час дії договору ІТС.

До уваги користувачів і партнерів!

Доступ до ІС ІТС здійснюється з використанням облікового запису Порталу ІТС. Тобто окремої реєстрації на сайті інформаційної системи ІТС (https://its.1c.ua) не потрібно, користувач заходить на сайт з тим же логіном і паролем, що і на Портал ІТС (https://portal.1c.eu/).

Як зареєструватися на Порталі ІТС, описано в розділі "Як отримати доступ до інформаційної системи ІТС".

Перевірити реєстрацію договору ІТС можна в особистому кабінеті Порталу ІТС в розділі "Договори".

З усіх питань щодо роботи з інформаційною системою ІТС і сайту its.1c.ua звертайтеся за адресою web-its@1c.ua.

Питання про роботу Порталу ІТС (portal.1c.eu) можна задавати на webits-info@1c.ua.2. ДАЙДЖЕСТ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ, ОПУБЛІКОВАНИХ З МОМЕНТУ ПОПЕРЕДНЬОГО ОГЛЯДУ

Методична підтримка типових рішень 1С:Підприємства 8

У поточному випуску для користувачів типової госпрозрахункової конфігурації "Бухгалтерія для України" в розділі "Облік грошових коштів" опубліковано методику оформлення документа списання безготівкових грошових коштів на прикладі оплати постачальнику і оновлено матеріал з описом загальних аспектів обліку безготівкових грошових коштів. Пропонуємо ознайомитися з оновленою методикою заповнення реквізитів касових ордерів, а також з порядком внесення готівки в банк через службу інкасації.

У розділі "Облік основних засобів" представлено методику надходження і введення в експлуатацію безоплатно отриманих основних засобів.

Користувачам конфігурації "Управління торговим підприємством для України" в розділі "Облік грошових коштів" рекомендуємо ознайомитися з оновленою методикою внесення готівки в банк через службу інкасації.

Для користувачів конфігурацій "Управління торговим підприємством для України" і "Управління виробничим підприємством для України" в розділі "Облік грошових коштів" оновлено порядок отримання готівкових грошових коштів в банку. А для користувачів конфігурацій "Управління торговим підприємством для України", "Управління виробничим підприємством для України" і "Зарплата і Управління Персоналом для України" оновлено методику заповнення реквізитів касових ордерів.

Користувачам конфігурацій "Управління виробничим підприємством для України" і "Зарплата і Управління Персоналом для України" в розділі "Методики проведення розрахунків" рекомендуємо ознайомитися з порядком застосування обмежень при розрахунку даних за лікарняними листами, а також з методикою виправлення помилки з нарахування заробітної плати за невідпрацьований час.

Для користувачів конфігурації "Управління невеликою фірмою для України" в розділі "Робота з довідниками і документами, сервісні функції" рекомендуємо ознайомитися з порядком зміни мови інтерфейсу програми і методикою повнотекстового пошуку даних в програмі.

Для користувачів типових госпрозрахункових конфігурацій у розділі "Торгове обладнання, яке підключається" опубліковано опис зовнішньої компоненти "Сканер штрих-коду" для платформи "1С:Підприємство 8.3".


Методична підтримка типових рішень BAS

Користувачам конфігурацій "BAS ERP" у розділі "Кадровий облік і розрахунок заробітної плати" рекомендуємо ознайомитися з методикою нарахування і розрахунку премії відсотком за підсумками роботи за рік.

Розділ "Необоротні активи" доповнено методикою обліку малоцінних активів.

Для користувачів конфігурацій "BAS ERP" та "BAS Управління торгівлею" у підрозділі "Робота з клієнтами" розділу "Управління продажами" опубліковано методику коригування замовлення клієнта.

Для користувачів конфігурації "BAS Роздрібна торгівля" у розділі "Сервісні функції" представлена методика повнотекстового пошуку даних.

Для користувачів усіх типових госпрозрахункових конфігурацій оновлено архів курсів валют за попередній рік, що завантажується з сайту ІТС. У поточному випуску опубліковано архів курсів валют за період "липень 2018 року – червень 2019 року".


Методична підтримка розробників і адміністраторів

Для розробників конфігурацій оновлено демонстраційну конфігурацію "Керований додаток".

Пропонуємо ознайомитися з оновленим описом технології створення зовнішніх компонент і вимогами до розробки драйверів устаткування, що підключається, версії 2.5.

Також оновлено опис використання механізму "Дата акселератора", який являє собою СУБД, що зберігає і обробляє дані в оперативній пам'яті комп'ютера і оптимізована для виконання аналітичних звітів.

Оновлено стандартні бібліотеки: "Бібліотека стандартних підсистем" (ред. 3.0 і 3.1), "Бібліотека електронних документів" (ред. 1.1 і 1.6), "Бібліотека інтернет-підтримки користувачів" (ред. 2.4).

Адміністраторам систем пропонуємо ознайомитися з оновленим списком індексів таблиць бази даних, які створюються платформою.

Також корисним для ознайомлення буде оновлений порядок розміщення даних платформи, який містить опис складу полів таблиць бази даних, що визначаються різними об'єктами метаданих.


Поради лінії консультацій щодо роботи в рішеннях "1С:Підприємства"

У розділі оновлено перелік рекомендацій і відповідей на питання щодо роботи прикладних рішень "1С:Підприємства".


Консультації з питань роботи рішень BAS

У розділі оновлено перелік рекомендацій та відповідей на питання з роботи рішень "BAS ERP", "BAS Управління торгівлею" та "BAS Роздрібна торгівля".


Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами

У рубриці "Методичні рекомендації з використання сервісів "FREDO" довідника "Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами" оновлено методику проведення оновлення програми "FREDO".

Також опубліковано методику реєстрації сертифікатів електронно-цифрових підписів (ЕЦП) у контролюючому органі. У матеріалі розглянуто методику продовження реєстрації діючих сертифікатів, а також методику отримання нових сертифікатів.

Рубрику "Консультації з питань роботи сервісів "FREDO" доповнено переліком проблемних ситуацій та порядком їх виправлення.

З моменту попереднього огляду випущено версії "FREDO": 01.01.009 – 01.01.011.


Консультації аудитора

Довідник "Консультації аудитора" доповнено новими консультаціями з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, наданими в рамках сервісу "Консультації аудитора" http://its.1c.ua/db/answauditu. Для ознайомлення з матеріалами довідника необхідна наявність договору ІТС рівня ПРОФ.

Задати питання аудитору можна за адресою answ_audit@1c.ua або за допомогою web-форми з особистого кабінету на сайті ІТС.

Детальніше про сервіс "Консультації аудитора" та умови його надання можна дізнатися на сторінці сервісу на Порталі ІТС https://portal.1c.eu/applications/54.


Консультації для бухгалтера

У довіднику "Праця і заробітна плата" рекомендуємо ознайомитися з матеріалами нового розділу "Відповідальність за порушення законодавства про працю". У ньому мова йде про види відповідальності за порушення трудового законодавства.

У зв'язку з законодавчими змінами в розділі "Податок на доходи фізичних осіб (ПДФО)" актуалізовано наступні підрозділи: "Терміни та порядок сплати податку", "Оподаткування окремих виплат", "Оподаткування доходів нерезидентів", "Бухгалтерський і податковий облік сум податку", "Відповідальність за порушення законодавства".

Також у довіднику "Праця і заробітна плата" на прикладі роботи в конфігурації "Зарплата і Управління Персоналом для України" оновлено приклади застосування податкової соціальної пільги та розрахунку податку на доходи фізичних осіб розділу "Податок на доходи фізичних осіб (ПДФО)". Матеріали також актуальні для користувачів конфігурації "Управління виробничим підприємством для України".

У розділі "Податкова накладна та її замінники" довідника "ПДВ: правила оподаткування та облік" оновлено опис загальних правил складання замінників податкової накладної на прикладі обліку в типовій конфігурації "Бухгалтерія для України".

Опубліковано чергові коментарі методистів до нормативних документів. Звертаємо увагу на найбільш важливі:

  • Коментар від 03.07.2019: ДФСУ про застосування РРО платником єдиного податку другої групи, який реалізовує товари через мережу Інтернет з оплатою засобами платіжних карт Visa, MasterCard і системи LiqPay (https://its.1c.ua/db/acttaxu/content/2281/hdoc).
  • Коментар від 26.06.2019: ДФСУ вказала умови, при яких суб'єкт господарювання з 1 липня 2019 року має право зберігати паливо без наявності відповідної ліцензії (https://its.1c.ua/db/acttaxu/content/2275/hdoc).
  • Коментар від 20.06.2019: ДФСУ про обчислення ЄСВ із суми зарплати (доходу) працівника, який працює на одному підприємстві за трудовим договором, за сумісництвом та за цивільно-правовим договором (https://its.1c.ua/db/acttaxu/content/2263/hdoc).
  • Коментар від 07.06.2019: ДФСУ: підтвердженням надсилання податкової накладної на реєстрацію до ЄРПН є отримана платником податку перша квитанція (https://its.1c.ua/db/acttaxu/content/2259/hdoc).

Опубліковано відеоматеріали доповідей семінару "Лекторій", на якому було обговорено тему відпусток та відряджень, а також питання обліку зарплати та кадрів у ФОП. Запис доповідей здійснено 25 червня 2019 року в Києві. Переглянути відеоматеріали (http://its.1c.ua/lector/) можуть користувачі, які мають договір ІТС рівня ПРОФ.

У розділі "Періодика і книги" опубліковано матеріали журналів "Бухгалтер" Олександра Кірша № 21-24 за 2019 рік.

У довіднику "Календар бухгалтера" представлена інформація про терміни сплати податків і зборів, а також терміни подачі фінансової, податкової, статистичної звітності у липні 2019 року.

Додано нові консультації та відповіді на питання в довідник "Дебет-Кредит. Питання і консультації".

На сайті ІТС представлена актуальна станом на 28.06.2019 р. нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга".


Консультації для бюджетної сфери

У розділі "Зобов'язання" довідника "Бухгалтерський облік суб'єктів державного сектору" опубліковано новий матеріал "Розрахунки з оплати праці". У ньому наведена інформація про методологічні засади формування в бухгалтерському обліку інформації про виплати працівникам за виконані роботи, а також про відображення розрахунків з оплати праці в бухгалтерському обліку та фінансовій звітності.

У довіднику актуалізовано інформацію підрозділу "Порядок складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів" розділу "Фінансова, бюджетна та інші звітності суб'єктів державного сектору" у зв'язку зі змінами, внесеними наказом Мінфіну України від 27.03.2019 р. № 123 в Порядок складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів № 44.


Нові версії прикладних рішень, що випущені з моменту попереднього огляду

Отримати оновлення зазначених прикладних рішень можна за допомогою сервісу "Оновлення програм" https://portal.1c.eu/applications/65.

ТЕХНОЛОГІЧНА ПЛАТФОРМА "1С:ПІДПРИЄМСТВА 8":

  • 1С:Підприємство 8. Версія 8.3.15.1489.3. ЦІНИ

ІТС

Вид договору ІТС

Договір

Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС, грн. без ПДВ

ІТС ПРОФ

 

12 міс.

6450

 

6 міс.

3450


3 міс.

1800


окремий випуск

1200

 

із щомісячною оплатою

600

 

пільговий супровід 12 міс. за схемою 8+4

3810

 

пільговий супровід 12 міс. за схемою 8+4 (із щомісячною оплатою, перші 8 місяців)

510

ІТС ТЕХНО

 

12 міс.

4500

 

6 міс.

2400

 

із щомісячною оплатою

420

ІТС ДЛЯ ВІДДАЛЕНОГО ОФІСУ на 12 міс. (залежно від кількості дозволів)

 

від 1 до 5

900

 

від 6 до 10

810


від 11 до 20

720

 

від 21 до 50

630

 

від 51 до 100

540

 

більше 100

450

Апгрейд з ІТС ТЕХНО на ІТС ПРОФ

 

доплата за 1 місяць

180

 

доплата за 2 місяці

360

 

доплата за 3 місяці

540

 

доплата за 4 місяці

720

 

доплата за 5 місяців

900

 

доплата за 6 місяців

1080

 

доплата за 7 місяців

1260

 

доплата за 8 місяців

1440


доплата за 9 місяців

1620


доплата за 10 місяців

1800

 

доплата за 11 місяців

1980


ІТС ПРОФ за програмою лояльності

Придбаний договір ІТС

Тривалість попереднього договору ІТС

12 міс. або 
пільговий 8+4

6 міс.

3 міс. 
(в т.ч. пільговий)

1 міс.

Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС, грн. без ПДВ

ІТС ПРОФ на 12 місяців

5700

6090

6270

6390

ІТС ПРОФ на 6 місяців

3000

3150

3300

3390

ІТС ПРОФ на 3 місяці

1560

1650

1710

1770

ІТС ПРОФ на 1 місяць

900

990

1080

1170


Сервіс ІТС Галузевий

Вид сервісу 
ІТС Галузевий

Кількість місяців

Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ

ІТС Галузевий 1-ї Категорії

 

1 міс.

360


3 міс.

780

 

6 міс.

1440

 

12 міс.

2700


Пільговий 12 міс.

1800

ІТС Галузевий 2-ї Категорії

 

1 міс.

720


3 міс.

1560

 

6 міс.

2880

 

12 міс.

5400

 

Пільговий 12 міс.

3600

ІТС Галузевий 3-ї Категорії

 

1 міс.

1440

 

3 міс.

3120

 

6 міс.

5760

 

12 міс.

10800


Пільговий 12 міс.

7200

ІТС Галузевий 4-ї Категорії

 

1 міс.

2160

 

3 міс.

4650

 

6 міс.

8700

 

12 міс.

16200

 

Пільговий 12 міс.

10800


Сервіси FREDO Звіт і FREDO ДокМен

Вид договору

Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ

Доступ до онлайн-сервісу FREDO Звіт для юридичної або фізичної особи і оновлення програмної продукції на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

1200

Доступ до онлайн-сервісу FREDO Звіт для додаткової юридичної або фізичної особи і оновлення програмної продукції на 1 місяць

102

Доступ до онлайн-сервісу FREDO Звіт для ФОП на ССО і оновлення програмної продукції на 12 місяців (тільки для користувачів базових версій "1С:Підприємство 8")

240

Доступ до онлайн-сервісу FREDO Звіт для додаткової ФОП на ССО і оновлення програмної продукції на 1 місяць

21

Доступ до онлайн-сервісу FREDO ДокМен (основне підключення) і оновлення програмної продукції на 1 місяць

51

Доступ до онлайн-сервісів FREDO ДокМен (додаткове підключення) і оновлення програмної продукції на 1 місяць

51

Оновлення програмної продукції FREDO до мережевої версії

360


Сервіс Консультації аудитора

Найменування

Рекомендована роздрібна ціна, грн. з ПДВ 20%

Інформаційно-консультаційна послуга "Консультація аудитора"

450


Сервіс Пактум.Контрагент

Найменування

Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ

Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-2200 на 12 міс.

3000

Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-1200 на 6 міс.

2000

Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-300 на 3 міс.

600


Сервіс FlyDoc

Найменування

Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ

Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу "FlyDoc" для юридичної особи на 1 рік

5000

Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу "FlyDoc" для фізичної особи – підприємця (ФОП) на 1 рік

2500


Возврат к списку


11-07-2019
Випуск редакції 3.1 "PDM Управління інженерними даними 3" і зниження ціни на електронні поставки
Подробнее...
07-06-2019
Новий функціонал сервісу "FlyDoc" щодо роботи з податковими документами
Подробнее...
07-06-2019
Новий функціонал сервісу "FlyDoc" щодо роботи з податковими документами
Подробнее...
26-04-2019
Початок продажу "Комплект методичних матеріалів із використання систем автоматизації бізнесу для освітнього процесу"
Подробнее...
26-04-2019
Початок продажу "Комплект методичних матеріалів із використання систем автоматизації бізнесу для освітнього процесу"
Подробнее...
25-04-2019
Початок продажу електронних поставок клієнтських ліцензій "1С:Підприємство 8" для мобільної платформи. Правила розповсюдження і використання мобільних прикладних програм, розроблених на платформі "1С:Підприємство 8", при використанні співробітниками одні
Подробнее...
25-04-2019
Плани підвищення цін на програмний продукт "1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством"
Подробнее...
24-04-2019
Зміна номенклатури і планове підвищення цін на програмні продукти для корпоративного ринку попереднього покоління
Подробнее...
15-04-2019
Випуск редакції 2.0 програми "Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами"
Подробнее...
15-04-2019
Випуск редакції 2.0 програми "Підрядник будівництва 4.0. Керування фінансами"
Подробнее...
15-04-2019
Випуск редакції 2.0 програми "Бухгалтерія будівельної організації"
Подробнее...
27-02-2019
Початок продажу рішення для автоматизації магазинів – "BAS Роздрібна торгівля"
Подробнее...
01-02-2019
Початок продажу фінальної версії рішення CPM-класу – "BAS Управління холдингом"
Подробнее...
27-12-2018
Початок продажу рішення для управління торговельною діяльністю – "BAS Управління торгівлею"
Подробнее...
09-11-2018
Випуск редакції 2.0 програми "Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України"
Подробнее...
30-10-2018
Припинення підтримки редакції 1.2 Бухгалтерії для України з травня 2019 року
Подробнее...
03-10-2018
Початок продажів нового сервісу Пактум.Контрагент для автоматизованого заповнення карток контрагентів
Подробнее...
27-09-2018
Початок продажів нового сервісу FlyDoc для електронного документообігу юридично значущими документами
Подробнее...
31-08-2018
Редакція 2.0 конфігурації "Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України" отримала сертифікат "Сумісно! Система програм 1С:Підприємство!"
Подробнее...
05-06-2018
Початок продажів рішення ECM-класу – "BAS Документообіг КОРП
Подробнее...

ТОВ "Вінер-Софт"
м. Київ, вул. Світлицького, 35, оф. 320          
Тел./факс: +38(044)502-08-46, 
 e-mail: vinersoft@ukr.net