тел:    044-502-08-46 'ICQ 70015857
факс: 044-502-08-46  mail.gifvinersoft@ukr.net
Франчайзи

 

Новости компании

02.12.2015

Про випуск третього видання учбової версії "1С:Бухгалтерії 8 для України"

Про випуск третього видання учбової версії "1С:Бухгалтерії 8 для України"

Сповіщаємо користувачів і партнерів про випуск з 02.12.2015 р. нового видання учбової версії програми "1С:Бухгалтерія 8 для України":

"1С:Бухгалтерія 8 для України. Учбова версія" призначена для освоєння програми "1С:Бухгалтерія 8 для України" і навчання веденню комп'ютеризованого бухгалтерського обліку в системі "1С:Підприємство 8". Продукт дозволяє вивчити можливості ведення бухгалтерського обліку, що закладені у програмі "1С:Бухгалтерія 8 для України", від введення первинних документів і бухгалтерських операцій до отримання аналітичних звітів і підготовки бухгалтерської звітності, а також швидко набути навичок роботи із системою програм "1С:Підприємство 8". Учбова версія є реально діючою програмою "1С:Бухгалтерія 8 для України" з обмеженнями, які описані далі.

У поставку "1С: Бухгалтерії 8 для України. Учбова версія» включено книгу з диском. Книга містить повний опис функціональних можливостей прикладного рішення та необхідних прийомів роботи з програмою. До складу диска входить електронний посібник з швидкої установки і запуску програми, навчальна версія платформи "1С:Підприємство 8.2", редакція 1.2 конфігурації "Бухгалтерія для України", інтерактивний навчальний курс "Ефективна робота з 1С:Підприємством 8", інформація з навчання роботі з програмою "1С:Бухгалтерія 8 для України". До складу конфігурації включено посібник з швидкого освоєння прикладного рішення.

Поточне (третє) видання випускається з книгою українською мовою, а також містить конфігурацію "Бухгалтерія для України", в якій реалізовані зміни у бухгалтерському та податковому обліку станом на кінець 2015 року,  з оновленою демонстраційною базою. Повністю функціональні можливості конфігурації "Бухгалтерія для України" наведені на сайті http://www.1c.ua/ у розділі "Продукти для України".

Обмеження та особливості учбової версії "1С:Бухгалтерії 8 для України"

"1С:Бухгалтерія 8 для України. Учбова версія» - це програма для навчання веденню бухгалтерського та податкового обліку і підготовки регламентованої звітності. У порівнянні з комерційними версіями вона має декілька обмежень:

Обмежено кількість даних:
максимальна кількість записів у таблицях рахунків – 500;
максимальна кількість записів у головних таблицях об'єктів – 200;
кількість записів у табличних частинах об'єктів – 1000;
кількість записів у наборах записів – 1000.
Не підтримується робота у варіанті клієнт-сервер.
Не підтримується робота розподілених інформаційних баз.
Не підтримується COM- з'єднання.
Відсутня можливість використання паролів і аутентифікації операційної системи для користувачів.
Друк і збереження табличних документів підтримуються тільки у режимі "Конфігуратор".
Не підтримується копіювання вмісту більш ніж однієї комірки табличного документа у режимі "1С:Підприємство".
Швидкодія учбової версії нижче, ніж у комерційної версії "1С:Підприємства 8.2".
Не підтримується робота зі сховищем конфігурації.
Недоступна функціональність роботи з поставкою конфігурації.
Кількість одночасних сеансів роботи з інформаційною базою обмежена одним сеансом.
"1С:Бухгалтерія 8 для України. Учбова версія" не має апаратного або програмного захисту, проте її швидкодія зменшена у порівнянні з комерційною версією програми "1С:Бухгалтерія 8 для України".

"1С:Бухгалтерія 8 для України. Учбова версія" не може використовуватися для автоматизації реальних підприємств.

Учбова версія платформи "1С:Підприємство 8.2", що входить у поставку, підтримує модифікацію існуючого прикладного рішення і створення нових прикладних рішень (конфігурування). Однак "1С:Бухгалтерія 8 для України. Учбова версія" у першу чергу призначена для навчання роботі з конфігурацією "Бухгалтерія для України" в режимі користувача, тому розгляд основ конфігурування виходить за рамки цього програмного продукту. Для освоєння розробки прикладних рішень у системі "1С:Підприємство 8" рекомендується використовувати інший програмний продукт - "1С:Підприємство 8.2. Версія для навчання програмуванню", у поставку якого входять необхідні методичні посібники зі створення прикладних рішень за допомогою актуальних версії платформи "1С:Підприємство 8".

Порядок продажу продукту та підтримки користувачів

Для придбання "1С:Бухгалтерії 8 для України. Учбова версія" можна звертатися до партнерів 1С в Україні, у магазини, в яких продаються програми 1С:Підприємство.

Апгрейд на продукт "1С:Бухгалтерія 8 для України. Учбова версія" не передбачено. Оновлення платформи, конфігурації і книги для користувачів попередніх видань учбової версії не передбачено. Оновлення конфігурації "Бухгалтерія для України" для учбової версії не випускаються.

Знижка під час придбання комерційних версій

Користувачі програми "1С:Бухгалтерія 8 для України. Учбова версія" у разі придбання будь-якої комерційної версії "1С:Підприємства 8" мають право отримати знижку 180 гривень у 1С:Франчайзі, що беруть участь у просуванні учбових версій. Для отримання знижки необхідно вирізати купон, який розташований на зворотному боці обкладинки книги, і пред'явити його під час придбання комерційної версії.

Возврат к списку


2 Декабрь 2015
Про випуск третього видання учбової версії "1С:Бухгалтерії 8 для України"
Подробнее...
2 Декабрь 2015
Випуск ІТС Україна за грудень 2015 року
Подробнее...
19 Ноябрь 2015
Про зняття з продажу програмних продуктів MS SQL Server 2012 Runtime Core для 1С:Підприємства 8 з 19 грудня 2015
Подробнее...

ООО "Виннер-софт" : г.Киев, ул. Светлицкого, 35, оф. 404    
Тел./факс: +38(044)502-08-46, тел.: +38(044)502-08-46       
E-mail:
vinersoft@ukr.net